Co si člověk neudělá sám…

Každý jsme to možná už někdy zažili. Po něčem jsme tajně a nebo i veřejně toužili, ale ať se Ježíšek snažil sebevíc, vytoužený dárek jsme pod stromečkem nenašli. A nebo ještě hůře, to co jsme chtěli jsme dostali, ale ono nás to zklamalo, protože jsme brzy narazili na nejrůznější nedostatky toho či onoho.

V takových chvílích se můžeme vztekat, litovat se, apod… A nebo si vzpomenout na staré lidové pořekadlo – Co si čkolvěk neudělá sám, to nemá. Vzápětí pak zjistíme, že vše co potřebujeme leží přímo před námi. Tak jako autorka následujícího videa, která pochopila, že její vysněný domeček pro panenky je pod stromečkem, jen jej špatně hledala v krabicích… ono to toiž byly přímo ty krabice 🙂

No a aby se pánové necítili diskriminování zde mám něco z kartonu zase pro ně mechanika. Nezalekněte se motýlka v úvodu, s trochou kreativity si takto můžete vyrobit i model spalovacího motoru 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *