Jak se bránit útoku holky?

Holky se nebijou. Ani v sebeobranně nesmíte používat svou sílu proti holkám.

Kluci jste-li vy terčem útoků nějaké holky, nikdy jí rány nevracejte. Holky útočí ze strachu. Přirozená reakce všech tvorů před nebezpečím, je útěk nebo útok. Holky většinou utíkají, ale jsou-li zahnány do kouta, uchýlí se i k útoku. Útok holky není hra. Není to způsob, kterým si holka trénuje svou sílu a obratnost. Když už holka zaútočí, bojuje o život. Proto holky škrábou, koušou, kopnou vás z celé síly do kulí. Ony si nehrajou, ony se vás fakt bojí. Pokud jí budete rány oplácet, její strach o život tím logicky poroste a agresivita jejího útoku se bude stupňovat.

Jediný způsob, jak může kluk vyhrát souboj s holkou je, že se nechá porazit. Předstírejte, že je holka silnější, že má nad vámi převahu. Přehrávejte, že vám její plácnutí skoro zlomilo ruku, že se jí bojíte, dejte se na předstíraný útěk. Obraťte to celé v žert. Tím jí dáte najevo, že jí od vás žádné nebezpečí nehrozí, uklidní se, nabyde pocitu bezpečí a celé se to nakonec může obrátit ve veselou hru.

Můžete to též navléct tak, že z útčnice uděláte roztouženou ctitelku, která se už přestala ovládat a vrhla se na vás. Tvařte se, že jeji útok považujete za projev náruživosti. Hrejte si na stydlína: „Prosimtě, takhle veřejně mě ošahávat, to se nesluší… Ne, ne, ne! Na takové hry ještě nejsem připraven… No tak dobře, ale jen jednu malou hubičku a pak dáš pokoj.“ Pokud ani tato výhrůžka nezabere, pak jí tu pusu klidně vlepte. Obyčejnou pusou jí odstřelíte na 10 m a máte od ní pokoj. Pusa je způsob, jak holku knock-outovat.

Pokud vám je útočníce krajně nepříjemná, nebo na podobné žerty nemáte chuť. Jednejte v duchu hesla – moudřejší ustoupí – a jednoduše odejděte. Tím, že se jste schopni ovládat a ani ve vypjatých situacích nepoužijete svou sílu proti slabším, získáte u holek respekt.

Pokud je vám i ústup proti srsti a považujete jej za zbabělost. Tak jen stůjte a nechte, ať si do vás útočnice vybije svou zlost. U holek to funguje prostě naopak než u kluků. Zatímco klukovi útočníkovi předvedete svou odvahu, sílu a odolnost tak, že mu ukážete, kolik ran jste schopni mu dát. Holce předvedete svou odvahu, sílu a odolnost tak, že jí ukážete, kolik ran jste schopni od ní příjmout – kolik toho vydržíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *