Jak vyrobit šroubovák

Mám takové jedno místo (venku u kurníku), kde potřebuji občas něco opravit dotáhnou. Je to automatické zavíraní kurníků. A že je porouchané (nesvítí kontrolní světýlko) si  všimnu většinou v noci po setmění…

Musím tedy posbírat všechnu svou odvahu strašpytle a vydat se na dlouhou, temnou cestu zahradou. Po setmění se dějí divné věci, ozývaí se všelijaké prapodivné zvuky a ze země vylézají červíci! Těch by si člověk normálně ani nevšiml, ale když na ně dopadne kužel světla z čelovky, začnou panikařit a ve snaze utéct rychle před světlem, se začnou zavrtávat do země. A tak se to všude, kam se člověk podívá, jen hemží… Pro strašpytla s bujnou fantazii nic příjemného.

A teď si vezměte že po absolvování této hrůzostrašné cesty, zjistíte, že jste si zapoměli šroubovák! A můžete si dát repete. V druhém kole se dozvíte, že šrouvovák je moc velký a můžete se vrátit pro další… Navíc se na těchto nebezpečných nočních výpravách často stává, že můj jediný společník – šroubovák – se domů již nevrátí… Nebudeme řešit, kdo je na vině – zda opustil on mě, či já jeho – a jdeme vyřešit problem nedostatku šroubováků:

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *